top of page
microbio.jpg

Мікробіологія

Витратні матеріали

для мікробіологічних досліджень

graso-biotech.png

Пропонуємо Вашій увазі продукцію одного з найбільших в Європі виробників поживних середовищ для мікробіологічних досліджень - Graso Biotech

microbiolog.jpg

На сьогодні асортимент включає в себе понад 400 типів поживних середовищ, розлитих у чашки Петрі, пляшки або пробірки. Також є можливість виробництва інших поживних середовищ відповідно до формул, наданих замовником. 

Контроль виробництва та контроль якості здійснюється фахівцями Graso Biotech відповідно до останніх протоколів ISO 9001 та ISO 13485. Контрольоване середовище (чиста зона) площею 2500 кв.м. оснащене обладнанням та інструментами найвищої якості. Виробничий процес проходить у відповідності до сучасних технологій. Повністю автоматизовані лінії гарантують повну простежуваність від сировини до готового продукту.

>  Поживні середовища

>  Поживні середовища на мультичашках

>  Поживні середовища для фармакології

    згідно з Гармонізованим методом (EP, USP, JP)

>  Культуральні бульйони для крові та  

>  Транспортні та накопичувальні середовища

>  Буферні розчини

>  Кров та сироватка

>  Реагенти

цереброспінальної рідини (CSF)

Понад 500 найменувань витратних матеріалів для Вашої мікробіологічної лабораторії -

в нашому каталозі

файл PDF ~ 14 Мб

MEDСOSWISS_33%_BW-300px.png

Мікробіологічним напрямком в компанії Медкосвісс керує дуже фахова людина. Розбудіть його вночі та запитайте про сенс життя мікроорганізмів, чим їх краще годувати, які типи малюнків на поживних середовищах будуть модними в наступному році. Навіть щойно прокинувшись він зможе відповісти на всі Ваші питання

з професійної тематики.

Якщо Ви хочете уточнити щось по продукції або маєте бажання поспілкуватися з нашим продакт-менеджером  - заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку і ми з радістю зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Ми готові надати декларацію відповідності на продукцію Graso Biotech 

файл PDF ~ 6 Мб

Замовлення продукції

Мікроорганізми - дуже різні, але як і люди, всі вони хочуть харчуватися свіжою їжею.

Ми дбаємо про те, щоб Ви використовували лише свіжоприготовлені поживні середовища, тому щомісяця отримуємо з виробництва нові партії продукції і максимально швидко доставляємо замовлення в лабораторії наших клієнтів.

Для того, щоб замовити продукцію, просимо завантажити бланк замовлення, заповнити дані про замовника та вказати кількість необхідної Вам продукції. Після цього не забудьте зберегти файл і вислати його нам на електронну адресу order@medcoswiss.com.ua. Отримавши замовлення, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і подякуємо за співпрацю з Медкосвісс.

microb.jpg

Ваші замовлення, що були отримані нами з 1 по 5 число місяця, будуть виконані до кінця поточного місяця.

Ваші замовлення, що були отримані нами після 5 числа місяця, будуть виконані до кінця наступного місяця.

bottom of page