top of page
finance-f2.jpg

Звичайно, Вам треба

все порахувати. Порівняти варіанти.

Все зважити.

Ми це розуміємо

і готові відповісти на Ваші запитання. 

Відверто.

Компанія "Медкосвісс" (Україна) пропонує скористатися фінансовими послугами, які будуть актуальними в тому випадку, якщо варіант з одномоментним придбанням лабораторного обладнання не є для Вашої організації оптимальним.

В кожній організації, яка збирається створювати або модернізувати власну медичну лабораторію, - унікальна ситуація. Ми хочемо запропонувати Вам послуги, що максимальним чином врахують всі фактори, які мають значення для Вашого бізнесу. 

Тому просимо Вас обміркувати наступні питання перед початком предметної розмови з нами:

1. Вас цікавить тільки оренда чи потрібно, щоб обладнання перейшло у Вашу власність?

2. Які саме параметри послуги ми маємо врахувати при визначенні розміру щомісячного платежу ? (тільки право використання обладнання; право використання з подальшим переходом права власності на прилад; розширену гарантію; регулярне сервісне обслуговування; поставку реагентів тощо).

3. Чи розглядаєте Ви можливість використання повністю справного, але раніше вживаного обладнання ?

4. Якщо потрібен перехід права власності на обладнання, то яку частину вартості Вам зручно оплатити в якості першого платежу?

Цільовий клієнт:

1. Приватні медичні лабораторії.

2. Бюджетні медичні установи, які мають можливість оплачувати послуги лізингу / оренди.

3. Відомчі медичні клініки державних компаній.

4. Медичні установи з підтвердженим стабільним прибутковим бізнесом.

5. Клініки, які мають ліцензію на здійснення медичної діяльності і підготовлене приміщення під обладнання, що купується.

Якщо Вам потрібна консультація з питань надання фінансових послуг - заповніть, будь ласка, форму зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами в зручний час.

bottom of page