top of page

Як занести в лабораторію великогабаритне обладнання?


Звичайно, якщо на етапі ремонту приміщення лабораторії була можливість зробити широкі двері в кожну кімнату - проблем з занесенням обладнання бути не повинно.


Але що робити, якщо двері недостатньо широкі і лабораторія розташована на 4 поверсі?


В цьому випадку можна використовувати підйомний кран. Якщо в приміщенні, де буде стояти обладнання, є вікно відповідних розмірів, то за допомогою спеціальної конструкції і крана можна без зайвих складнощів доставити великогабаритне нерозбірне обладнання в Вашу лабораторію.


Нещодавно ми організовували підйом двох ламінарних шаф в лабораторію нашого клієнта. Далі - невеликий фотозвіт і кілька порад.

 
 
 
 
 
 
 

Варто звернути увагу:


1. Подібного роду роботи є потенційно небезпечними. Виконувати їх мають кваліфіковані працівники!

2. Обладнання розміщується на міцній платформі, до якої можна кріпити такелажні стропи (звичайні палети для цих цілей не підходять).

3. Для прийому вантажу всередині приміщення споруджується спеціальна конструкція з дерев'яного бруса. Один кінець брусів виводиться через вікно на вулицю на відстань, що приблизно в півтора рази перевищує довжину платформи вантажу. Внутрішні кінці брусів фіксуються між собою і з'єднуються з розпірними брусами. Розпірні бруси встановлюються між підлогою та стелею і потрібні для запобігання перекидання конструкції після перенесення на неї ваги вантажу.

4. Фіксацію обладнання на платформі потрібно виконувати таким чином, щоб не пошкодити його. У місцях контакту зі стропами та іншими елементами необхідно прокладати картон або інший матеріал для захисту поверхні.

5. Кран ставить платформу з вантажем на вуличну частину брусів, після чого платформа вручну затягується всередину приміщення,а обладнання знімається з платформи.

Comments


bottom of page